w aktówce
powrót do listy ogłoszeń

Technical Product Manager CEE

Wrocław, dolnośląskie, Polska
502 dni temu

To ogłoszenie wygasło 466 dni temu

Technical Product Manager CEE

Miasto: Wrocław

Region: dolnośląskie

Numer ref.: 1100281

Twoja następna firma

Naszym Klientem jest producent wyspecjalizowanych farb, lakierów oraz przemysłowych produktów chemicznych w branży budowlanej. Poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Product Managera na region Europy Środkowo-Wschodniej.

Twoje następne stanowisko

Do zadań osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku należeć będzie zarządzanie portfelem produktowym w zakresie antykorozyjnych farb, farb do betonu i podłóg, praca w międzynarodowym środowisku w 5 krajach: Polska, Czechy, Węgry, Słowacja, Rumunia, bezpośredni kontakt i współpraca z pozostałymi działami w firmie: R&D, Sprzedażą, Logistyką, Zakupami czy Magazynem, koordynacja wprowadzania nowych produktów na rynek podległych krajów, przygotowywanie technicznej dokumentacji, sporządzanie receptur produktów, ujednolicanie produktów w krajach Europy receptury oraz opakowań, projektowanie opakowań do produktów, współpraca z Product i Brand Managerami w grupie Europy Wschodniej, współpraca z R&D w tworzeniu oraz ulepszaniu produktów, definiowanie specyfikacji produktowych, poszukiwanie nowych rozwiązań w zakresie optymalizacji kosztów. Stanowisko to raportuje do Product Managera AC EMEA East. 

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?


Zachęcamy do aplikowania wszystkie osoby, które cechują się charyzmatyczną i otwartą postawą, które są relacyjne, posiadają doświadczenie w product managemencie i koordynacji projektów, płynnie posługują się językiem angielskim. 

Co zyskujesz?

Firma oferuje dużą swobodę w działaniu, pracę dla międzynarodowego prestiżowego brandu oraz możliwość pracy w międzynarodowym środowisku, odpowiedzialność za product management całej grupy w Europie Środkowo-Wschodniej. 

Co powinieneś zrobić?

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Aplikuj teraz

Praca w mieście