Specjalista ds. kodów celnych

Sosnowiec, śląskie, Polska
137 dni temu

Dla naszego klienta – największego na świecie producenta maszyn budowlanych, w związku z rozbudową działu zakupów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miasto: Sosnowiec

Region: śląskie

Opis stanowiska:

  • Właściwe identyfikowanie i nadawanie kodów celnych w stosunku zarówno do importowanych jak i eksportowanych przez firmę produktów
  • Analiza i przestrzeganie poprawności procesu taryfikacji
  • Dbałość o niezbędną dokumentację celną
  • Ścisła współpraca z działami Zakupów, Logistyki, Produkcji i Inżynierii
  • Prowadzenie i/lub wspieranie projektów w zakresie ciągłego doskonalenia podległych procesów

Oczekiwania:

  • Ukończenie studiów wyższych z obszaru Logistyki / Inżynierii lub kierunków pokrewnych
  • Umiejętność analizy dokumentacji technicznej / rysunków technicznych
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Zdolność analitycznego myślenia

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w stabilnej spółce koncernowej
  • Możliwość realizacji kluczowych projektów w otoczeniu międzynarodowym
  • Możliwość rozwoju kompetencji pod okiem profesjonalistów
  • Bogaty pakiet szkoleń

Chcesz wiedzieć więcej?

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.
Firma DPM Sp. z o.o. posiada wpis w Krajowym Rejestrze Podmiotów Prowadzących Agencję Zatrudnienia o numerze 2069.