Analityk Biznesowy

Nr ref.:
BPO/AB/B/3415/18

Lokalizacja:
Białystok

Data dodania:
2018-01-09

Nasz klient:

Firma zajmuje się budową wysokiej jakości niestandardowych, zaawansowanych technologicznie aplikacji biznesowych (software).

Dla naszego klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Nasz klient oferuje:

Atrakcyjne wynagrodzenie

Ciekawą pracę z wykorzystaniem nowych technologii

Szkolenia

Pracę w dużych projektach (również międzynarodowych)

Przyjazna atmosferę pracy

Indywidualną ścieżkę rozwoju

Zadania:

Analiza potrzeb biznesowych w celu przygotowania rozwiązań informatycznych

Modelowanie i optymalizacja procesów biznesowych

Tworzenie dokumentacji realizowanych zmian w aplikacjach

Współpraca i konsultacje rozwiązań technicznych z zespołem programistycznym

Zarządzanie relacjami z Klientem i zespołami programistów

Twój profil:

Znajomość środowiska SAS CI Studio lub podobnych platform do realizacji kampanii

Doświadczenie w zakresie budowania zapytań SQL, 4GL, html

Znajomość zagadnień z zakresu ochrony danych osobowych i wykorzystania zgód marketingowych

Mile widziana znajomość języka SQL i 4GL oraz rozwiązań i aplikacji SAS (Base, Enterprise Guide, Enterprise Miner)

Zainteresowanie w obszarach: data mining, modelowanie danych, analiza statystyczna, analizy predykcyjne, Big Data.

Praktyczna znajomość pakietu MS Office

Znajomość w obszaru technologii informatycznych i ich zastosowań w biznesie

Umiejętność analitycznego myślenia oraz czerpania informacji z dużych ilości danych

Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Dodatkowe informacje:

G-Force jest wiodącym dostawcą usług rekrutacji stałych i outsourcingu.
Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z branży: IT i BPO/SSC. Poszukujemy Kandydatów na stanowiska specjalistyczne i managerskie zainteresowanych rozwojem kariery na terenie Polski i zagranicy.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych/w treści e-maila następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych firmy G-Force Sp. z o.o. ul. Obrzeżna 5, 02-691 Warszawa w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania."

Nr agencji zatrudnienia 5464

w temacie wpisując numer referencyjny BPO/AB/B/3415/18