Rekrutacja Ukryta

Firma handlowa o międzynarodowym kapitale,  lider w swojej branży poszukuje kandydatów/ kandydatek na stanowisko:

Magazynier/Operator Wózka Widłowego

Miasto: Bielany Wrocławskie

Region: dolnośląskie

Opis stanowiska

Bądź odpowiedzialny za:
  • kompletowanie, rozładunek i rozwożenie towaru
  • obsługę skanera magazynowego
  • obsługę wózka

Wymagania

Podziel się z nami:
  • doświadczeniem w obsłudze wózków
  • doświadczeniem w pracach magazynowych (kompletacji zamówień i znajomości obsługi skanera)

(Uwaga! wymóg posiadania uprawnień na wózki widłowe)

Oferujemy

Zyskaj z Nami:
  • średnie wynagrodzenie miesięczne na poziomie 4100 zł brutto z wysoką gwarantowaną podstawą
  • liczne konkursy, premie miesięczne i kwartalne
  • 13-stą pensję!
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dużej organizacji
  • pakiet dodatkowych benefitów (Multisport, ubezpieczenie medyczne i grupowe)

 Dziękujemy za przesłanie aplikacji, jednocześnie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.