w aktówce

MaloDesign Sp. z o.o.

MaloDesign Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy

Miasto: Wrocław

Region: dolnośląskie

Opis stanowiska

  • Pozyskiwanie nowych klientów, sprzedaż produktów firmy
  • Prezentacja oferty firmy na spotkaniach handlowych
  • Dystrybucja asortymentu na terenie Polski oraz za granicą
  • Terminowe wywiązywanie się z ustaleń z klientem
  • Systematyczne zbieranie i przekazywanie informacji o wymaganiach i potrzebach klientów, nowych produktach i cenach konkurencji
  • Skrupulatne prowadzenie dokumentacji sprzedaży

Wymagania

  • Znajomość języka obcego płynnie: niemiecki lub angielski!
  • Doświadczenia w sprzedaży, mile widziane w sprzedaży usług
  • Umiejętności docierania do osób decyzyjnych / kluczowych w firmach
  • Samodzielności i nastawienia na realizację celu
  • Umiejętności interpersonalnych - pewności siebie, łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  • Umiejętności negocjacyjne i handlowe
  • Determinacja i dynamizm w działaniu, charyzma, wytrwałość i pracowitość
  • Wykształcenie min. średnie
  • Dobra umiejętność obsługi komputera
  • Aktualnego prawa jazdy kat. B

Oferujemy

  • Zw oparciu o umowę o pracę
  • Stabilną podstawę bardzo atrakcyjny system prowizyjny
  • Pracę w młodym zespole
  • Stały rozwój i doświadczenie w sprzedaży
  • Niezbędne narzędzia do pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres:

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.