Senior Marketing Specialist

Warszawa, mazowieckie, Polska
134 dni temu

Obecnie dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy z branży finansowej – poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Spe/29/01/2018/NG

Zadania

  • Planowanie i kompleksowa realizacja działań marketingowych organizacji.
  • Działania z zakresu PR dla kampanii reklamowych.
  • Organizacja eventów i wydarzeń medialnych (biegi, konferencje etc.).
  • Koordynacja działań w obecnie realizowanych projektach/ kampaniach.
  • Odpowiedzialność za kontakt z mediami oraz relacje z Klientem.
  • Przygotowywanie materiałów promocyjnych i współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług.
  • Wsparcie w realizowaniu strategii komunikacji.
  • Bieżąca współpraca z Dyrektorem Departamentu.

Wymagania

  • Wyższe wykształcenie.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Ok. 3-etnie doświadczenie na podobnym stanowisku (PR, marketing, prowadzenie kampanii, organizowanie eventów).
  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość pakietu MS Office.
  • Duże zaangażowanie, kreatywność, uczenie się nowych zagadnień.
  • Umiejętność nawiązywania relacji biznesowych.
  • Wysokie zdolności interpersonalne.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę – zastępstwo,
  • Benefity pozapłacowe,
  • Możliwość pracy w instytucji wiodącej na rynku finansowym,
  • Dużą samodzielność i pracę przy ambitnych, ciekawych projektach,
  • Pracę w dogodnej lokalizacji (Śródmieście).

Prosimy o aplikowanie za pomocą przycisku "Aplikuj".

People sp. z o. o. (agencja zatrudnienia nr 403).