Agencja Personalna PGB Human Resources dla swojego Klienta, doświadczonej firmy z branży automatyki przemysłowej, poszukuje osoby na stanowisko:

Inżynier Sprzedaży / Doradca Techniczno-Handlowy (automatyka przemysłowa/robotyka)

Miasto: Białystok

Region: podlaskie

Numer ref.: DTH_0118_ BIA_WAI

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie bezpośrednich aktywnych działań sprzedażowych w podległym regionie.
  • Pozyskiwanie nowych projektów technicznych.
  • Sporządzanie ofert i wycen dla kontrahentów.
  • Prowadzenie negocjacji handlowych.
  • Proponowanie rozwiązań z zakresu automatyki przemysłowej.
  • Opieka handlowa nad pozyskanymi projektami.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży technicznej.
  • Mile wdziane wykształcenie wyższe (automatyka/mechanika/robotyka i pokrewne).
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • Prawo jazdy kategorii B.
  • Dyspozycyjność do częstych wyjazdów służbowych.
  • Samodzielność i chęć rozwoju zawodowego.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Atrakcyjne, wieloskładnikowe wynagrodzenie.
  • Szkolenia wstępne oraz cykliczne u producentów krajowych i zagranicznych.
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon, samochód służbowy).
  • Możliwość rozwoju zawodowego u wyłącznego dystrybutora jednej z kluczowych marek.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.