GRANTLAND

zatrudni osobę na stanowisko

Analityk ds. funduszy zewnętrznych

Miasto: Warszawa

Region: mazowieckie

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • zainteresowania zagadnieniami funduszy Unii Europejskiej
  • dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office (Word, Excel)
  • odpowiedzialność, skrupulatność, terminowość
  • znajomość języka angielskiego mile widziana
  • umiejętność nawiązywania kontaktów interpersonalnych i współpracy

Zakres obowiązków:

  • zbieranie informacji oraz przygotowywanie informacji do wniosków unijnych
  • współpraca z Klientem, instytucjami wdrażającymi, partnerami projektu
  • nadzór nad złożonymi wnioskami UE i korespondencją prowadzoną z instytucjami finansującymi

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • pakiety medyczne
  • udział w ciekawych projektach
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia doświadczenia w firmie o szerokim profilu działalności
  • przyjazne środowisko pracy w biurze przy ul. Wiślanej w Warszawie

tel. (22)350-62-07

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.