Drogerie natura to dynamicznie rozwijająca się sieć sklepów drogeryjno-kosmetycznych.
Pierwszy sklep otworzyliśmy w 1997 roku, dziś mamy ponad 270 sklepów.

  Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Pracownik Ochrony

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:

  • dbanie o bezpieczeństwo osób i mienia w drogerii
  • monitorowanie sklepu

Wymagania:

  • komunikatywność oraz wysoka kultura osobista
  • spostrzegawczość
  • niekaralność
  • umiejętność pracy w sytuacjach stresowych, opanowanie
  • znajomość pracy w sklepie – mile widziana

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • elastyczny grafik
  • przyjazną atmosferę pracy

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.