Pracownik działu utrzymania ruchu

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
128 dni temu

Metalkas Sp. z o.o. to intensywnie rozwijająca się spółka z kapitałem polskim, z 60 – letnią tradycją, o uznanej i ugruntowanej pozycji na rynku.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Region: kujawsko-pomorskie

ZAKRES ZADAŃ:

  • Zapewnienie ciągłości produkcji oraz sprawności maszyn i urządzeń produkcyjnych,

  • Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z utrzymaniem ruchu,

  • Udział w analizowaniu przyczyn awarii i podejmowaniu działań zapobiegawczych,

  • Serwisowanie oraz wykonywanie prewencyjnych przeglądów maszyn i urządzeń,

  • Prowadzenie prac konserwacyjno – remontowych.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie zawodowe o kierunku mechanicznym,

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku przynajmniej 1 rok,

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych, schematów pneumatycznych oraz hydraulicznych,

  • Uprawnienia SEP,

  • Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu w przypadku wystąpienia awarii,

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (4-brygadowy).

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.