Dla naszego klienta, firmy z wieloletnim doświadczeniem oferującej specjalistyczny sprzęt medyczny, poszukujemy osoby na stanowisko:

Inżynier serwisu

Miasto: Wrocław

Region: dolnośląskie

Numer ref.: IS_0118_WRO_BUD2

Obowiązki:

  • Prowadzenie przedstawicielstwa serwisu medycznego w województwach śląskim, opolskim i dolnośląskim
  • Przeglądy i naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne sprzętu medycznego u klientów
  • Akcje serwisowe zgłoszone przez producentów
  • Utrzymanie dobrej relacji z dotychczasowymi klientami
  • Szukanie nowych klientów w regionie
  • Wsparcie techniczne dla pracowników handlowych Firmy

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe w pracy na pokrewnym stanowisku
  • J. angielski w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dyspozycyjność – gotowość do wyjazdów służbowych w obrębie regionu
  • Płynna obsługa oprogramowania MS Office
  • Mile widziane wykształcenie techniczne

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Konkurencyjne, stałe wynagrodzenie oraz system motywacyjny
  • Pakiet niezbędnych narzędzi pracy
  • System szkoleń wdrażających
  • Pracę w autoryzowanym serwisie marek takich jak Zoll, Hill-Rom, Ferno
  • Stałe wsparcie z centrali w Warszawie
  • Samodzielne stanowisko
  • Atmosferę sprzyjającą osiąganiu celów

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.