Rozwijająca się Ekologiczna Drukarnia Offsetowa db PRINT Polska Sp. z o.o.
w Grodzisku Mazowieckim specjalizuje się w druku arkuszowym. Działamy na rynku polskim
od 2005 roku. Zatrudniamy ok. 50 osób. Wdrażamy w naszej produkcji nowoczesne i ekologiczne rozwiązania.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Kontroler jakości

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

  • Praca na hali produkcyjnej.
  • Prowadzenie bieżącej kontroli jakości druku
  • Zgłaszanie wykrytych nieprawidłowości
  • Ścisła współpraca z działem produkcji
  • Dbałość o zapewnienie odpowiednich standardów jakości produktów

Wymagania:

  • Samodzielność, dobra organizacja pracy, zaangażowanie
  • Spostrzegawczość
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Odpowiedzialność, dokładność, umiejętność podejmowania decyzji
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

Mile widziane:

  • Wykształcenie poligarficzne/techniczne

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Możliwość przyuczenia
  • Pakiet medyczny + karta MultiSport

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.