Główna Księgowa

Białystok, podlaskie, Polska
288 dni temu

Polska, Białystok 27726/001 Permanent

Dla naszego Klienta, części międzynarodowej Grupy z branży produkcyjnej, z siedzibą w Białymstoku, PILNIE poszukujemy osoby na stanowisko Głównego Księgowego.
Poszukiwana osoba będzie odpowiedzialna za organizacje działu i przygotowywanie jednostkowych oraz skonsolidowanych sprawozdań finansowych.
Idealny kandydat posiada doświadczenie z zarządzaniu zespołem i bardzo dobrze posługuje się językiem angielskim. Jest osobą pro aktywną i samodzielną.
Atutem będzie znajomość specyfiki firmy produkcyjnej.

Podsumowanie / Job summary:

Jeżeli zależy Ci na rozwoju w międzynarodowej Firmie z branży produkcyjnej?

Posiadasz kompetencje managerskie i dużą wiedzę w obszarze księgowości.

Opis stanowiska / Job description:

* Zarządzanie rachunkowością i działem księgowym,
* Nadzór nad formalną i merytoryczną poprawnością operacji księgowych (pod względem sprawozdawczym, podatkowym, raportowym i procesowym),
* Monitorowanie formalnej i merytorycznej poprawności procedur sprawozdawczych,
* Sporządzanie i weryfikowanie poprawności zobowiązań podatkowych, obowiązków sprawozdawczych,
* Nadzór przygotowania sprawozdania rocznego spółki,
* Tworzenie i aktualizowanie procedur prac,
* Kontrola zgodności pomiędzy wewnętrznymi procedurami, a systemami informatycznymi,
* Monitorowanie i rozpoznanie potrzeb szkoleniowych poszczególnych pracowników oraz szkolenia wewnętrzne,

Kogo szukamy / Profile description:

* Wykształcenie wyższe na jednym z kierunków: rachunkowość / finanse / księgowość,
* Min.3-5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku,
* Doświadczenie w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem,
* Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
* Znajomość branży produkcyjnej będzie dodatkowym atutem,
* Bardzo dobre umiejętności posługiwania się pakietem Microsoft Office, w szczególności programem Excel,
* Samodzielność w organizowaniu własnej pracy, pro aktywność, komunikatywność,
* Umiejętnością pracy w międzynarodowym zespole,

Oferujemy / We offer:

  • Umowa o pracę
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji
  • Pakiet benefitów ( świadczenia z ZFŒS, prywatna opieka medyczna, możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie)
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje

About Michael Page

Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world's top employers.

Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we've been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

Find out more about Michael Page