Medicover Senior jest częścią Grupy Medicover, specjalizującą się w skutecznej i skoordynowanej opiece dla osób starszych i ich rodzin. Nasz zespół to ludzie pełni pasji, którzy w pracy łączą profesjonalizm z zaangażowaniem i wrażliwością na potrzeby seniorów.

Dołącz do nas!

Willa Wiosenna, nowo otwarty ośrodek poszukuje na stanowisko:

Kucharz / Pomoc Kuchenna
Święcice k. Warszawy – ul. Wiosenna

Nie wymagamy dużego doświadczenia - Wszystkiego Cię nauczymy

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub umowę zlecenie
  • ELASTYCZNE GODZINY PRACY
  • Posiłek pracowniczy
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Twoje zadania:

  • Przygotowywanie i wydawanie posiłków zgodnie ze standardami oraz dbanie o ich jak najwyższą jakość
  • Utrzymanie czystości w miejscu pracy
  • Współpraca w zespole i wsparcie w realizacji celów firmy

Dołącz do Nas wysyłając swoje CV w odpowiedzi na to ogłoszenie lub zgłoś się osobiście albo zadzwoń
tel. 608329504

W aplikacji prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacyjnych przez Medicover Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 96, 00- 807 Warszawa, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych.