PGB, dla swojego klienta, firmy transportowej poszukuje osoby na stanowisko

Kierowca ADR

Miasto: Białystok

Region: podlaskie

Numer ref.: KIER_0218_BIAŁ_BUD2

Opis stanowiska:

  • transport krajowy;

  • transport materiałów niebezpiecznych (gazów technicznych w cysternach);

  • obsługa urządzeń do napełniania i opróżniania cystern;

  • obsługa dokumentów.

Wymagania:

  • prawo jazdy kategorii c+e;

  • m.in 3 lata doświadczenia w prowadzeniu pojazdów 40 ton;

  • ukończone szkolenie okresowe kierowcy;

  • ważne świadectwo kwalifikacji,

  • uprawnienia ADRA;

  • napełnianie i opróżnianie zbiorników  transportowych kl.2

Oferujemy:

  • szkolenia jazdy defensywnej;

  • szkolenie doskonalenia techniki jazdy;

  • prywatną opiekę medyczną;

  • umowę o pracę;

  • premie, prowizje;

  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.