Rekrutacja Ukryta

Menedżer Administracyjny

Miasto: Łódź

Region: łódzkie

Zadania czekające na  Ciebie to:

  • bezpośrednia współpraca  z zespołem projektowym,
  • tworzenie komunikacji wewnętrznej dedykowanej partnerom franczyzowym,
  • wdrożenie i obsługa programów dla partnerów franczyzowych,
  • monitoring dokumentacji franczyzobiorców pod kątem obowiązujących standardów,
  • koordynowanie obiegu dokumentów oraz ich archiwizacja,
  • utrzymywanie relacji z partnerami w ramach systemu franczyzowego,
  • tworzenie raportów oraz rozliczeń,
  • aktualizowanie umów w wewnętrznym systemie oraz bieżące aktualizowanie bazy danych,
  • pozyskiwanie i przekazywanie wiedzy dotyczącej trendów rynkowych oraz działań konkurencji.

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego,
  • doświadczenia na stanowisku związanym z koordynowaniem procesów administracyjnych w Firmie z branży FMCG,
  • doświadczenie we wspieraniu sieci franczyzowej będzie dodatkowym atutem,
  • bardzo dobrej znajomości MS Office (szczególnie MS Excel i Power Point),
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole,
  • dobrej organizacji pracy i dbałości o szczegóły.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego,
  • uczestnictwo w budowie sukcesu firmy o zasięgu ogólnoeuropejskim,
  • bogaty pakiet benefitów (karta sportowa, prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie grupowe).

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.