ACCOUNT EXECUTIVE

Białystok, dolnośląskie, Polska Białystok, kujawsko-pomorskie, Polska Białystok, lubelskie, Polska Białystok, lubuskie, Polska Białystok, łódzkie, Polska Białystok, małopolskie, Polska Białystok, mazowieckie, Polska Białystok, opolskie, Polska Białystok, pomorskie, Polska Białystok, podkarpackie, Polska Białystok, podlaskie, Polska Białystok, śląskie, Polska Białystok, świętokrzyskie, Polska Białystok, warmińsko-mazurskie, Polska Białystok, wielkopolskie, Polska Białystok, zachodniopomorskie, Polska
216 dni temu

i360 Sp. z o.o. Spółka wyspecjalizowana w opracowywaniu i kompleksowej realizacji, dostosowanych do potrzeb Klientów biznesowych, programów wspierających sprzedaż i budujących lojalność konsumentów i pośredników handlowych - tj. w programów motywacyjnych B2B, lojalnościowych B2C oraz programów typu reward&recognition B2B2C.

SZUKASZ NOWYCH WYZWAŃ? POSTAW NA SUKCES WŁAŚNIE Z NAMI!

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Białystok

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie w pełni odpowiedzialna za realizację projektów z zakresu programów lojalnościowych. Przygotowywanie kosztorysów, harmonogramów prac, prezentacji, raportów podsumowujących oraz analiz konkurencji, bieżącą obsługę projektu, koordynacje prac z działem kreacji, IT oraz centrum logistycznym.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie  studiów zaocznych
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Proaktywne podejście do realizowanych zadań i determinacja w dążeniu do ich realizacji
  • Bardzo dobra znajomość programów z pakietu MS Office w szczególności Excel
  • Komunikatywność, wysokie umiejętności interpersonalne i analityczne
  • Kreatywność i pomysłowość

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Pracę w firmie będącej liderem rynku
  • Możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach
  • Przeszkolenie i wprowadzenie w specyfikę pracy, branży i rynku
  • Szansę na realizowanie własnych pomysłów i ambicji zawodowych
  • Inspirującą pracę w zgranym zespole

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.