Od 30 lat jesteśmy liderem wśród polskich marek kosmetycznych pod względem popularności oraz sprzedaży na rynku polskim oraz rynkach zagranicznych. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań technicznych i technologicznych nieustannie doskonalimy nasze produkty, a laboratorium mikrobiologiczne Bell sprawuje kontrolę nad jakością produktów trafiających do naszych konsumentek. Zgodnie z tym założeniem obok klasycznej linii kosmetyków Bell stworzyliśmy linię kosmetyków Bell HYPOAllergenic, zdobywającą uznanie wśród kobiet o skórze wrażliwej i skłonnej do podrażnień.

Największym kapitałem naszej firmy są ludzie zorientowani na sukces, w związku z rosnącym zainteresowaniem naszymi produktami na rynkach zagranicznych, do Działu Marketingu poszukujemy wszechstronnych i aktywnych osób na stanowisko Grafik.

Nie masz doświadczenia? - śmiało aplikuj! Bez trudu odnajdziesz się w naszym młodym zespole, a bardziej doświadczeni pracownicy pomogą Ci w podjęciu pierwszych zadań, zdobyciu cennego doświadczenia i nowych kompetencji.

Grafik

Miejsce pracy: Józefów (pow. otwocki)

Region: mazowieckie

Zadania i obowiązki:

  • wykonywanie promocyjno-marketingowych projektów graficznych
  • tworzenie wizualizacji produktów
  • layout strony internetowej
  • obróbka graficzna zdjęć

Wymagania:

  • sprawne posługiwanie się Adobe Photoshop, Adobe Illustrator
  • znajomość aktualnych trendów w projektowaniu graficznym
  • portfolio własnych prac
  • kreatywność i samodzielność w tworzeniu projektów
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność
  • terminowość
  • dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • pracę w młodym i prężnym zespole
  • system szkoleń i benefitów
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowę o pracę

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.