Młodszy Specjalista ds. E-commerce

Warszawa, mazowieckie, Polska
122 dni temu

Jesteśmy zespołem specjalistów, którzy z pasją prowadzą jeden z największych sklepów internetowych w Polsce -  OleOle.pl. E-commerce jest naszą pasją i choć mamy silną pozycję na rynku, zdajemy sobie sprawę jak dynamicznie rozwija się nasza branża i konkurencja. Nie jesteśmy idealni, ale chcemy być zdecydowanie lepsi ;-).

Dołącz do naszego zespołu, weź udział w dużej zmianie dla OleOle.pl i pracuj z ekspertami marketingu internetowego nad efektywnymi i efektownymi projektami. Bierz udział w procesie kreowania strategii social media, kreatywnego wymyślania działań content marketingowych, koordynuj działania i poszerzaj swoją wiedzę z zakresu marketingu internetowego. Pokaż nam jak należy angażować społeczność.

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Jaka zadania Cię czekają?

  • Planowanie i wdrażanie promocji internetowych – promocje sprzedażowe są ważnym elementem w funkcjonowaniu sklepu internetowego. Potrzebujemy wsparcia przy wdrażaniu promocji organizowanych przez naszych partnerów oraz kreowania własnych akcji promocyjnych. Szczególnie w kategoriach produktowych takich jak sprzęt IT, smartfony czy gaming.

  • Przygotowanie i realizacja kampanii marketingowych – każda promocja powinna być odpowiednio zakomunikowana klientom. Do Twoich obowiązków będzie należeć przygotowanie odpowiedniej oprawy graficznej dla akcji (oczywiście we współpracy z grafikami i developerami) oraz zaplanowanie kampanii w odpowiednich kanałach marketingowych (np. własna strona sklepu internetowego, social media, media zewnętrzne) zgodnie z dobrymi praktykami, które mamy wypracowane.

  • Analiza i optymalizacja prowadzonych działań marketingowych – na szczęście w internecie większość podjętych działań jesteśmy w stanie mierzyć. Od Ciebie również oczekiwać będziemy analizowania i następnie optymalizacji realizowanych akcji.

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Zainteresowania nowymi technologiami – wdrażane przez Ciebie działania promocyjne często będą kręcić się wokół sprzętu IT, komputerów, smartfonów, konsol, gier czy akcesoriów. Dobrze jeśli zbiega się to z Twoimi naturalnymi zainteresowaniami, ale jeśli jeszcze tak nie jest to mamy nadzieję, że przy nas miłość do technologii będzie tylko coraz większa.

  • Motywacji, zaangażowania i wizji – potrzebujemy osoby, która jest pro-aktywna, chce działać z energią i entuzjazmem oraz potrafi zarażać nimi innych. Rozwijać z uśmiechem na ustach siebie i biznes, w którym pracuje.

  • Analitycznego myślenia – to bardzo ważne, żeby dobrze czytać liczby i potrafić wyciągać z nich odpowiednie wnioski.

  • Znajomości podstawowych narzędzi – dobrze jeśli swobodnie pracujesz w MS Excel, przygotowanie prezentacji w MS PowerPoint nie sprawia Ci trudności i wiesz co to jest Google Analytics i jakie daje możliwości.

  • Doświadczenia w marketingu internetowym – choćby rok. Oczywiście wierzymy w młode talenty, ale wiemy też, że doświadczenie zdobyte w praktyce jest bardzo cenne. Spełniasz wszystkie kryteria poza wymaganym doświadczeniem? Zapraszamy na płatny staż, po odbyciu którego masz szansę pozostania w zespole jako Młodszy Specjalista.

Co oferujemy?

  • Możliwość uczestniczenia w najważniejszej zmianie w historii OleOle.pl. A istniejemy już od 2008 roku i jesteśmy największym sklepem wyłącznie internetowym z elektroniką użytkową w Polsce.

  • Możliwość kreowania kierunku przyszłości naszego biznesu – istotny wpływ i niemała odpowiedzialność.

  • Możliwość rozwoju zawodowego w zakresie marketingu internetowego i e-commerce.

  • Nasze wsparcie. Angażujemy się w naszą pracę, lubimy ją i lubimy ludzi, z którymi pracujemy.

  • Umowę o pracę i pakiet socjalny (m. in. Multisport, opieka medyczna). To oczywiście podstawa.

Będziemy bardzo szczęśliwi jeśli do aplikacji obok CV dołączysz również informację o mediach społecznościowych, które współtworzyłeś. I nie muszą być to treści komercyjne, jeśli prowadzisz prywatny fanpage – zapoznamy się z nim równie chętnie.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.