Quality Manager

Podkarpackie, podkarpackie, Polska
249 dni temu

Polska, Podkarpackie 28007/001 Permanent

Naszym Klientem jest firma produkcyjna z branży chemicznej o międzynarodowym zasięgu i ugruntowanej pozycji na rynku.

Podsumowanie / Job summary:

W związku z planowaną dalszą ekspansją poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Quality Manager.

Opis stanowiska / Job description:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Zarządzanie obszarem zapewnienia i kontroli jakości
  • Realizację strategii jakościowej firmy
  • Analizę efektywności i optymalizację procesów jakościowych
  • Reprezentowanie firmy podczas audytów zewnętrznych oraz przeprowadzanie audytów wewnętrznych
  • Monitorowanie i raportowanie wskaźników jakościowych
  • Identyfikowanie problemów jakościowych i wdrażanie działań zapobiegawczych oraz korygujących
  • Optymalizowanie kosztów jakości oraz wprowadzanie nowych produktów
  • Zarządzanie procesem reklamacyjnym
  • Wdrażanie procedur oraz dokumentacji procesowej

Kogo szukamy / Profile description:

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane chemiczne lub pokrewne)
  • Minimum 5 lat doświadczenia w obszarze jakości oraz min. 2 lata na stanowisku kierowniczym w firmie produkcyjnej
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem min. 10 osób
  • Praktyczna znajomość norm ISO 9001, 14001, 17025, 50001, PN-N-18001
  • Język angielski w stopniu min. dobrym
  • Potwierdzona znajomość narzędzi jakościowych
  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz koordynacja kilku zadań jednocześnie
  • Szkolenie pracowników z obszaru jakości
  • Znajomość systemu SAP ERP

Oferujemy / We offer:

  • Bardzo dobre warunki pracy
  • Realny wpływ na rozwój firmy
  • Ciekawe projekty i współpraca z doświadczoną kadrą
  • Możliwość rozwoju w prężnie rozwijającej się organizacji

About Michael Page

Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world's top employers.

Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we've been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

Find out more about Michael Page