Firma Protential Resources

poszukuje kandydatów na stanowisko:

Specjalista AutoCAD

Miasto: Irlandia

Region: Cała Polska

Opis stanowiska

Wiodąca Irlandzka firma budowalna poszukuję specjalistów w dziedzinie AutoCad, których obowiązkiem będzie przygotowanie szczegółowych rysunków technicznych.

Wymagania:

  • Przygotowanie oraz produkcja rysunków technicznych i budowlanych
  • Biegła znajomość  programów 2D/3D AutoCAD
  • Tytuł Inżyniera
  • Biegła znajomość pakietu office
  • Znajomość dziedziny Structural Steel mile widziana
  • Zarządzanie projektem od kreowania aż do wyprodukowania
  • Współpraca w zespole
  • Biegła znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Stałe zatrudnienie na korzystnych warunkach zależnych od posiadanego doświadczenia
  • Możliwość rozwoju i nauki
  • Stanie się częścią jednej z największych Irlandzkich firm budowlanych
  • Długoterminowe zlecenia
  • Przyjazną atmosferę
  • Jasne i przejrzyste umowy

CV w języku angielskim prosimy przesyłać za pomocą

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.