Tripod Partners

Pracownik socjalny

Region: Cała Polska

Opis stanowiska

Czy jesteś zainteresowany przeprowadzką do Wielkiej Brytanii?
Czy jesteś pracownikiem socjalnym i masz doświadczenie przy ochronie dzieci?
Jeśli odpowiedź brzmi "tak" to czytaj!

Kilka lokalnych władz w Wielkiej Brytanii prosiło nas o szukanie kandydatów wysokiego kalibru na następujące oferty pracy:

• Pracownik socjalny ds. Ochrony dziecka-od £30,000 do £38,000
• Starszy pracownik socjalny ds. Ochrony dziecka-od £38,000 do £42,000

Oferujemy

  • Pracownik socjalny ds. Ochrony dziecka - od £30,000 do £38,000
  • Starszy pracownik socjalny ds. Ochrony dziecka - od £38,000 do £42,000

Więc, jeśli jesteś zainteresowany, to wyślij do nas e-mail za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ , a jeden z naszych konsultantów skontaktuje się z Tobą.

* W zależności od pożądanego organu lokalnego istnieje pakiet relokacji, który pokryje koszty przeniesienia się do UK
* Po zaoferowaniu pracy pomożemy Ci we wszystkich krokach, może to jednak potrwać aż do 6 miesięcy.

Jeśli samemu nie jesteś zainteresowany lub masz przyjaciół, lub członka rodziny, który także jest pracownikiem socjalnym, to prosimy o przesłanie tego e-maila do wszystkich znajomych i rodziny, którzy mogą być zainteresowani pracą w Wielkiej Brytanii, jako wykwalifikowany pracownik socjalny, ponieważ przeprowadzka z przyjaciółmi jest zawsze o wiele łatwiejsza niż sama przeprowadzka.

Skontaktuj się z zespołem Tripod Partners, aby uzyskać informacje na temat pracy.

Czekamy na wiadomość od Ciebie
Wielkie dzięki, Tripod Partners

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.