Agencja Rekrutacyjna PGB Human Resources, dla swojego stałego Klienta, firmy zajmującej się serwisem maszyn rolniczych z okolic Tczewa, poszukuje Kandydata na stanowisko:

Kierownik serwisu

Miasto: Tczew

Region: pomorskie

Numer ref.: KS_0218_TCZ_ZAG

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie działem serwisu maszyn rolniczych

  • Kontrola pracy mechaników

  • Pozyskiwanie nowych Klientów do serwisu

  • Bieżąca współpraca z innymi działami firmy

  • Rozliczanie czasu pracy

Wymagania:

  • Doświadczenie w serwisie w branży rolniczej, samochodowej lub ciężarówkowej

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość technologii maszyn

  • Umiejętność zarządzania kilkuosobowym zespołem
  • Znajomość języka angielskiego będzie mile widziana

  • Pełna dyspozycyjność w sezonie letnim

Firma oferuje:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Pracę na pełen etat

  • Stałe wynagrodzenie oraz możliwość uzyskania premii

  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)

  • Szkolenia z zakresu maszyn rolniczych oraz obsługi klienta

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.