FIRMA O UGRUNTOWANEJ POZYCJI NA RYNKU
DYSTRUBUJĄCA MIĘDZYNARODOWE MARKI KOSMETYCZNE I APTECZNE

 poszukuje odpowiednich osób na stanowisko:

 PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO

Region:  województwa: dolnośląskie, lubuskie, zachodnio-pomorskie

Firma Sofralux wyłącznie Dystrybutor renomowanych marek kosmetycznych (Deborah, Essence, Catrice) i marek aptecznych (Weleda) poszukuje przedsiębiorczego i doświadczonego przedstawiciela handlowego.

 Opis stanowiska:

  • realizacja założonych planów sprzedaży
  • pozyskiwanie nowych odbiorców
  • dbanie o wizerunek marek w punktach sprzedaży,
  • realizacja ustalonych akcji promocyjnych i wizerunkowych
  • szkolenia produktowe dla personelu punktów sprzedaży

 Wymagania:

  • doświadczenie w handlu z drugstorami i/lub z aptekami
  • zdolność do zarządzania biznesem w podległym regionie
  • talent organizacyjny (przedstawiciel handlowy animuje również zespół konsultantów w swoim regionie)
  • samodzielność,
  • komunikatywność,
  • dyspozycyjność,
  • własny samochód,
  • zarejestrowana działalność gospodarcza lub gotowość do jej podjęcia.

 OFERUJEMY:

  •  atrakcyjny pakiet finansowy i satysfakcjonującą pracę w międzynarodowym środowisku bardzo renomowanych marek.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.