Klient serwisu GazetaPraca.pl

Lider branży motoryzacyjnej w Małopolsce, poszukuje kandydata na stanowisko:

Kierownik Działu Kadr i Płac

Miejsce pracy: Kraków
Region: małopolskie

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie kadrami.
  • Uporządkowanie pracy działu w związku z rozwojem firmy.
  • Odpowiedzialność za prawidłowe funkcjonowanie wszystkich procesów kadrowych.
  • Kompleksowa obsługa w zakresie administracji personalnej - prowadzenie dokumentacji personalnej oraz rozliczeń kadrowych.
  • Kompleksowa obsługa w zakresie płac pracowników.
  • Dokonywanie rozliczeń i sporządzanie deklaracji.
  • Sporządzanie niezbędnych dokumentów oraz zaświadczeń dla pracowników firmy.
  • Tworzenie raportów, analiz i zestawień na potrzeby wewnętrzne firmy.
  • Współpraca z Zarządem i innymi działami w firmie.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (prawnicze lub administracyjne).
  • Praktyczna znajomość prawa pracy, ubezpieczeń społecznych itd.
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, min. 2 lat
  • Znajomość oprogramowania MS Office oraz oprogramowania kadrowo – finansowego, programu PŁATNIK , OPTIMA
  • Komunikatywność.
  • Umiejętność planowania.
  • Umiejętność radzenia sobie z problemami.
  • Dokładność, sumienność, pracowitość.

Oferujemy:

Praca w dużej rozwijającej się firmie
Możliwość rozwoju zawodowego.
Atrakcyjne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.