w aktówce
powrót do listy ogłoszeń

Doradca Techniczno - Handlowy (branża optyczna)

Białystok, podlaskie, Polska
305 dni temu

To ogłoszenie wygasło 269 dni temu

Doradca Techniczno - Handlowy (branża optyczna)

Miasto: Białystok

Region: podlaskie

Numer ref.: 1103625

Dla naszego Klienta, producenta soczewek okularowych, poszukujemy osoby na stanowisko
 
Doradcy Techniczno - Handlowego na obszar województwa podlaskiego oraz warmińsko- mazurskiego

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za sprzedaż produktów firmy do salonów optycznych, pozyskiwanie nowych Klientów oraz utrzymywanie kontaktów biznesowych na wysokim poziomie z już istniejącymi Klientami, a także negocjowanie warunków handlowych czy szkolenie pracowników. Oprócz obowiązków sprzedażowych zatrudniona osoba będzie pracowała w charakterze eksperta i doradcy, podczas codziennych obowiązków będzie musiała wykazać się profesjonalną wiedzą merytoryczną będąc partnerem w biznesie.

Poszukujemy osób z doświadczeniem sprzedażowym w branży optycznej lub z zapleczem merytorycznym w obrębie optyki/okulistyki oraz z doświadczeniem sprzedażowym w innych obszarach branży medycznej. Zachęcamy także do aplikowania osoby, które posiadają doświadczenie w pracy w salonie optycznym przy obsłudze Klienta. Warunkiem koniecznym jest też komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Klient oferuje pracę w międzynarodowej organizacji o bardzo dobrej pozycji na rynku, umowę o pracę, niezbędne narzędzia pracy jak samochód służbowy, telefon, laptop oraz dodatkowe benefity, tj. karta multisport, ubezpieczenie grupowe oraz kartę medyczną.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Aplikuj teraz

Praca w mieście