w aktówce
powrót do listy ogłoszeń

Specjalista ds. rekrutacji z językiem angielskim

Wrocław, dolnośląskie, Polska
214 dni temu

To ogłoszenie wygasło 178 dni temu

Specjalista ds. rekrutacji z językiem angielskim

Miasto: Wrocław

Region: dolnośląskie

Numer ref.: 1103604

Twoja następna firma
Dla naszego Klienta – firmy zajmującej się pozyskiwaniem kandydatów do pracy na terenie Holandii poszukujemy Specjalistów ds. Rekrutacji ze znajomością języka angielskiego. 

Twoje następne stanowisko
Do obowiązków na tym stanowisku należeć będzie m.in.: aktywne poszukiwanie Kandydatów, kreowanie nowych źródeł pozyskiwania Kandydatów, a także selekcja aplikacji i przeprowadzanie rozmów rekrutacyjnych.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Od kandydatów oczekujemy wyższego wykształcenia, minimum rocznego doświadczenia w pracy w dziale HR lub administracyjnym, znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2, jak również umiejętności dobrej organizacji pracy własnej, ustalania priorytetów oraz otwartości i zdolności komunikacyjnych.

Co zyskujesz?
Nasz klient oferuje zatrudnieniu w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość udziału w ciekawych projektach oraz dodatkowe benefity.

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Aplikuj teraz

Praca w mieście