w aktówce
powrót do listy ogłoszeń

Asystent/ka Biura Zarządu

Warszawa, mazowieckie, Polska
401 dni temu

To ogłoszenie wygasło 365 dni temu

Asystent/ka Biura Zarządu

Miasto: Warszawa

Region: mazowieckie

Numer ref.: 1103524

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży nieruchomości, poszukujemy osoby na stanowisko:
 
Asystent/ka Biura i Zarządu

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie asystenckie biura Zarządu firmy o międzynarodowym zasięgu. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiadać za prowadzenie kalendarza, umawianie i organizację spotkań, organizowanie wyjazdów służbowych (zarówno krajowych, jak i zagranicznych) oraz koordynację przepływu korespondencji. Dodatkowe zadania będą obejmowały zadania administracyjne związane z kompleksową obsługą biura i recepcji tj. współpraca z dostawcami firmy, zarządzanie korespondencją oraz dbanie o poprawny przepływ informacji.

Od Kandydatów oczekujemy doświadczenia zawodowego zdobytego na stanowiskach recepcyjnych bądź asystenckich oraz bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (międzynarodowe środowisko pracy). Wymagana jest także bardzo dobra znajomość programów pakietu MS Office. Poszukujemy osoby godnej zaufania, samodzielnej, rozsądnej, o profesjonalnym wizerunku i poważnym podejściu do obowiązków. Kandydat musi mieć także wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne.

Oferujemy pracę w renomowanej firmie na okres  4-12 miesięcyLokalizacja: Centrum.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Aplikuj teraz

Praca w mieście