MS SPEKTRUM SZKOLMOWSKI SP. J.

MS Spektrum jest autoryzowanym przedstawicielem firmy Agilent Technologies - lidera na rynku przyrządów analitycznych. Współpracujemy również z szeregiem firm produkujących akcesoria, materiały eksploatacyjne i urządzenia pomocnicze. Dzięki temu oferujemy kompleksową i spójną ofertę wyposażenia laboratoriów.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży

Miasto: Warszawa

Region: mazowieckie

Praca w siedzibie firmy w Warszawie i na terenie całej Polski.

Opis stanowiska:

  • pozyskiwanie nowych klientów
  • rozwijanie i utrzymywanie relacji biznesowych z obecnymi klientami
  • sporządzanie ofert handlowych
  • prowadzenie negocjacji handlowych
  • współpraca z innymi działami w firmie w celu prawidłowej realizacji zamówień

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe: chemiczne, biologiczne lub pokrewne
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • znajomość pakietu MS Office
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych
  • znajomość rynku -  branża chemiczna
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • bardzo dobra organizacja własnej pracy
  • dyspozycyjność, samodzielność, sumienność, kreatywność
  • wysoka kultura osobista
  • posiadanie rozwiniętych zdolności analitycznych
  • znajomość metod pracy w laboratorium będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • interesującą pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez podnoszenie swoich kwalifikacji w czasie szkoleń

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.