Asystentka / Asystent w Dziale Dokumentacji Medycznej

Warszawa, mazowieckie, Polska
30 dni temu

Medicover to więcej niż miejsce pracy. Medicover to przede wszystkim ludzie. Ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach, którzy chcą w życiu czegoś więcej. Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia pacjentów. Są nas tysiące. Dołącz do nas!

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

CM Inflancka

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Szukamy Ciebie jeśli:

  • interesujesz się tematem zdrowia i medycyny a dodatkowo znasz terminologie medyczną
  • jesteś na początku swojej drogi zawodowej lub posiadasz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • potrafisz obsługiwać komputer nie tylko w zakresie korzystania z mediów społecznościowych ;)
  • jesteś osobą rzetelną i dokładną
  • umiesz zorganizować sobie pracę
  • masz wrodzony optymizm i radość życia

Nie ma co się zastanawiać - aplikuj !

Twoje zadania:

  • przyjmowanie i realizacja zleceń na dokumentację medyczną dla pacjentów
  • wydawanie dokumentacji medycznej pacjentom i jednostkom upoważnionym
  • nadzór nad przepływem dokumentacji medycznej
  • dystrybucja skierowań w systemie
  • nadzór nad wynikami badań i konsultacji pacjentów

Oferujemy miejsce pracy, w którym znajdziesz:

  • od pierwszego dnia zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • elastyczny grafik
  • bony świąteczne oraz premia roczna
  • realne możliwości awansu
  • po roku możliwość rozwoju w strukturach firmy (rozwój także poza placówką – w biurze firmy Medicover)
  • codzienne wsparcie zespołu
  • możliwość zdobycia cennego, zawodowego doświadczenia, które sprawi, że środowisko biznesowe nie będzie miało przed Tobą tajemnic
  • Benefity (prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny, pakiet  Multi Sport, Multi Kino, Multi Teatr, ubezpieczenie NNW, bony świąteczne, szeroka oferta zniżek na produkty w ramach platformy zakupowej Medicover_More, bezpłatny dostęp do platformy MedicoverGO oferującej indywidualne plany dietetyczne i treningowe, możliwość skorzystania z szerokiej oferty akcji profilaktycznych oraz oferty zniżek na usługi oferowane przez inne spółki w ramach Grupy Medicover)

W aplikacji prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacyjnych przez Medicover Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 96, 00- 807 Warszawa, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych.