PGB HR dla swojego Klienta, wiodącego dystrybutora produktów z branży FMCG m.in. chemii profesjonalnej, kosmetyków oraz chemii gospodarczej, poszukuje osoby na stanowisko Przedstawiciel Handlowy.

Przedstawiciel Handlowy

Miasto: Białystok

Region: podlaskie

Numer ref.: PH_0318_BIA_WAI

Opis stanowiska:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów z sektora B2B w kanale HoReCa.
  • Utrzymywanie i rozwijanie kontaktów z obecnymi Klientami.
  • Doradztwo handlowe w zakresie asortymentu firmy.
  • Sprzedaż produktów na powierzonym terenie.
  • Prowadzenie spotkań oraz negocjacji biznesowych.
  • Koordynacja działań promocyjnych.
  • Analiza rynku i konkurencji.
  • Raportowanie.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub średnie.
  • Doświadczenie sprzedaży w branży FMCG w kanale HoReCa.
  • Atutem będzie doświadczenie w sprzedaży chemii profesjonalnej, środków czystości.
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów z Klientami.
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych.
  • Dobra znajomości lokalnego rynku.
  • Motywacja do odniesienia sukcesu w sprzedaży.
  • Ważne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w  jednej z największych firm dystrybucyjnych z branży FMCG w Europie.
  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturze firmy.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
  • Praca w dynamicznym zespole.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe wraz z premią.
  • Niezbędne narzędzia do pracy.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.