PARETTi Rekrutacja  jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Specjalista ds. Płac

Miejsce pracy: Murów

Region: opolskie

Numer ref.: SDP/2018/M

Opis stanowiska:

  • Naliczanie wynagrodzeń, świadczeń chorobowych oraz zasiłków dotyczących rodzicielstwa
  • Zgłaszanie i wyrejestrowywanie pracowników w związku z ubezpieczeniem zdrowotnym
  • Rozliczanie czasu pracy
  • Wykonywanie deklaracji oraz korekt do Urzędu Skarbowego i Zakładu Ubezpieczeń Społecznych
  • Sporządzanie sprawozdań i raportów z obszarów kadrowo-płacowych
  • Uczestniczenie w kontrolach oraz audytach
  • Prace administracyjne

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie ekonomiczne lub pokrewnego
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość ustaw z zakresu prawa pracy
  • Umiejętność obsługi pakietu MS-Office
  • Znajomość informatycznych systemów płacowych
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Komunikatywność
  • Samodzielność

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Praca na pełen etat
  • Praca jednozmianowa
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Dziękujemy za przesłane zgłoszenia.

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.paretti.pl

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.