Dyrektor IT

Warszawa, mazowieckie, Polska
173 dni temu

Dyrektor IT

Polska, Warszawa 28594/001 Permanent

Polski oddział jest częścią europejskiego koncernu - lidera w swojej branży. Na podstawie 70 - letniego doświadczenia wynikającego z głęboko zakorzenionej kultury pracy, oddział w Polsce działa już od 2006 roku, zaspokajając potrzeby ogromnej rzeszy klientów.

Podsumowanie / Job summary:

Osoba na stanowisku Dyrektora IT, będzie odpowiedzialna za koordynację pracy zespołu oraz warunków współpracy z dostawcami zewnętrznymi.

Poprowadzi szereg projektów, które będą miały na celu poprawić wydajność biznesową firmy w obszarze operacyjnym.

Opis stanowiska / Job description:

  • Całościowe, samodzielne prowadzenie projektów end-to-end (na styku IT i biznesu) zgodnie z ustalonymi standardami,
  • Przygotowanie i weryfikacja dokumentacji w projektach,
  • Raportowanie stanu prowadzonych projektów w organizacji,
  • Odpowiedzialność za terminową realizację projektów,
  • Zarządzanie podległym zespołem, działem IT, ocena i wyznaczanie celów,
  • Wdrażanie technologii, procesów mający zmaksymalizować efektywność funkcjonowania podległego obszaru,
  • Rozwijanie, monitorowanie i utrzymywanie systemów informatycznych,
  • Odpowiedzialność za budżet IT oraz efektywność kosztową w tym obszarze,
  • Kształtowanie architektury systemów informatycznych ze szczególnym uwzględnieniem procesów operacyjnych,
  • Zapewnienie bezpieczeństwa i wydajności procesów IT,
  • Bliska współpraca z jednostkami biznesowymi w prowadzonych projektach,
  • Odpowiedzialność za wewnętrzne normy, procedury i procesy związane z systemami IT.

Kogo szukamy / Profile description:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki IT, ekonomiczne, managerskie lub pokrewne),
  • 2 lata doświadczenie w zarządzaniu projektami IT,
  • Doświadczenia w realizacji projektów w metodykach zwinnych,
  • Znajomość języka angielskiego pozwalającej na swobodną komunikację biznesową, w mowie i piśmie,
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne, wywierania wpływu, pracy w zespole, pracy pod presją czasu.

Oferujemy / We offer:

  • Praca dla lidera w swojej dziedzinie,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów, samochód służbowy,
  • Bezpośrednia współpraca z zarządem.

About Michael Page

Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world's top employers.

Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we've been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

Find out more about Michael Page