w aktówce

Quality Technician

Miasto: (Błonie) okolice Wrocławia

Region: dolnośląskie

Numer ref.: 1104100

Technik ds. Jakości (branża Automotive)

Dla naszego Klienta, firmy z branży Automotive prowadzącej działalność w zakresie produkcji elementów i detali plastikowych w Błoniach, poszukujemy pracownika na stanowisko: Technik ds. Jakości

Zakres obowiązków:
  • obsługa projektorów pomiarowych
  • przeprowadzanie testów m.in. zrywania na sile
  • przeprowadzanie pomiarów w laboratorium
  • przygotowywanie oraz uzupełnianie raportów związanych m.in z homologacją (także w języku angielskim)
  • kontrola i nadzór techniczny

Wymagania:
  • wykształcenie kierunkowe techniczne (lub kandydaci ostatniego roku studiów)
  • bardzo dobrą znajomość j. angielskiego
  • dodatkowym atutem będzie znajomość j. hiszpańskiego (nie wymagana)
  • znajomość podstawowych narzędzi pomiarowych: suwmiarka, mikrometr
  • znajomość zagadnień statystyki tj. średnia, odchylenia standardowe
  • umiejętność czytania i interpretacji rysunków technicznych
  • bardzo dobra znajomość pakietu Office, w szczególności Microsoft Excel
  • mile widziana wiedza z zakresu: PPAP, Core tools, CAD, ISO TS, IATF (nie wymagana)

Oferujemy:
  • umowę o pracę na pełen etat
  • po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • roczny system premiowy
  • doskonałe możliwości rozwoju osobistego i dalszej kariery