Ośrodek Badawczy Ekonomiki Transportu Sp. z o. o.

Ośrodek Badawczy Ekonomiki Transportu Sp. z o.o.,  00-682 Warszawa ul. Hoża 86

tel. 22 621 81 84

portier/konserwator; sprzataczka

Miasto: Warszawa

Region: mazowieckie

Zakres obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku obejmował będzie:

   zawiadomienia centrali lub odpowiednich służb porządkowych, policji o ewentualnym zagrożeniu.

   dozór dzienny budynku biurowego,

   drobne prace konserwatorskie,

   drobne prace utrzymania porządku i czystości na i w obrębie obiektu.

Niezbędne wymagania:

  Prezencja, dyspozycyjność, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w grupie, motywacja.

   wykształcenie zawodowe, średnie

   gotowość do pracy zmianowej,

   mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

   zaświadczenie o niekaralności z KRK

Prosimy o przesyłanie ofert wraz z CV na adres poczty mailowej:

Jednocześnie prosimy o telefoniczne zgłoszenie celem umówienia się na wstępną rozmowę kwalifikacyjną z Prezesem Zarządu p. dr Adamem Wykowskim tel. (22)-621-81-84.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić oświadczenie o następującej treści:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w niniejszym ogłoszeniu lub innych przekazanych przeze mnie dokumentach, w celu prowadzenia i administrowania procesem (procesami) rekrutacji do pracy z udziałem mojej osoby przez OBET sp. z o.o. siedzibą w Warszawie, przy ul. Hożej 86, Rozumiem, że podanie moich danych osobowych jest dobrowolne i oświadczam, że zostałem poinformowany (zostałam poinformowana) o przysługującym mi prawie do kontroli przetwarzania moich danych osobowych, w tym prawie do uzyskania informacji o sposobie udostępniania danych i odbiorcach danych, prawie żądania uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania danych osobowych, prawie żądania ich usunięcia oraz prawie wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom.”

.     pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku nieruchomości,

·       umowę, zlecenie,

·       możliwość długotrwałej współpracy,

·       elastyczny czas pracy dostosowany do dyspozycyjności pracownika