Kierownik salonu

Miejsce pracy: Białystok

Nasza oferta:

  • umowa o pracę na pełny etat
  • stabilność zatrudnienia
  • wsparcie podczas wdrożenia
  • dynamiczne i przyjazne środowisko pracy
  • szeroki pakiet benefitów pozapłacowych (karta sportowa, pakiet medyczny, ubezpieczenie NW, zakupy oferowanych w naszej sieci produktów na preferencyjnych warunkach, lekcje internetowe języka angielskiego i niemieckiego)

Twoje zadania:

  • zarządzanie salonem sprzedającym artykuły sportowe
  • realizacja planów sprzedażowych
  • planowanie i kontrola zadań podległego personelu
  • nadzór nad przestrzeganiem przez podległy personel standardów profesjonalnej obsługi klienta
  • wdrażanie nowych pracowników
  • otwieranie i zamykanie zmiany
  • dbanie o wygląd salonu
  • czynne uczestnictwo w tworzeniu przyjaznej atmosfery i efektywnego zespołu

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie zawodowe w obszarze obsługi klienta  (minimum 2 lata)
  • umiejętność współpracy i kierowania małym zespołem ludzi
  • dobra praktyczna znajomość obsługi komputera, kasy fiskalnej, terminali POS oraz gospodarki magazynowej
  • umiejętność organizacji pracy własnej i zespołu
  • komunikatywność, samodzielność, elastyczność
  • umiejętność dostosowania się do standardów pracy przyjętych w INTERSPORT Polska S.A.
  • znajomość branży sportowej mile widziana
  • pasjonowanie się sportem będzie atutem

Administratorem danych jest INTERSPORT Polska S.A. z siedzibą w Liszki 32-060, Cholerzyn 382. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a wprzypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoichdanych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczychjest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnejzgody.