Business Developement Manager

Polska, Warszawa 28716/001 Permanent

Naszym klientem jest międzynarodowa firma, będąca liderem w swojej kategorii, która dostarcza kompleksowe rozwiązania dedykowane dla hodowców roślin.

Podsumowanie / Job summary:

Głównym zadaniem na tym stanowisku będzie aktywne pozyskiwanie partnerów biznesowych z sektora B2B oraz realizowanie jakościowych i ilościowych planów sprzedaży. Naszym klientem jest międzynarodowa, stabilna firma, która jest liderem w swojej kategorii.

Opis stanowiska / Job description:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych z sektora B2B (głównie hodowcy roślin)
  • Realizacja jakościowych i ilościowych celów sprzedażowych
  • Komplementarna analiza potrzeb klientów w obszarze proponowanych rozwiązań
  • Monitorowanie działań konkurencji i sugerowanie oraz wdrażanie nowych strategii
  • Analiza rynku pod kątem potencjału rozwoju sprzedaży
  • Raportowanie bezpośrednio do Dyrektora Sprzedaży

Kogo szukamy / Profile description:

  • Wykształcenie kierunkowe - rolnictwo, biotechnologia, biologia, ogrodnictwo, inżynieria środowiska
  • Doświadczenie w sprzedaży B2B w - min 3 lata
  • Proaktywność i inicjatywa w działaniu
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
  • Gotowość do odbywania częstych podróży służbowych (obszar działania: cała Polska)
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz analitycznego myślenia

Oferujemy / We offer:

  • Pracę w międzynarodowej, stabilnej organizacji będącej liderem w swoim obszarze
  • Konkurencyjne wynagrodzenie wraz z atrakcyjnym systemem premiowym i pakietem socjalnym
  • Narzędzia pracy
  • Dużą samodzielność w działaniu i planowaniu pracy
  • Możliwości rozwoju

About Michael Page

Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world's top employers.

Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we've been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

Find out more about Michael Page