Logart jest agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutacji menedżerów i specjalistów dla branż: Logistyka, Transport oraz Produkcja. Ponadto naszym klientom udostępniamy pracowników tymczasowych do prac związanych z produkcją i logistyką towarów.

Naszym klientem, a Twoim potencjalnym pracodawcą jest znany i ceniony producent dodatków paszowych. Firma ta posiada rozpoznawalną markę zarówno w Polsce jak i zagranicą, produkuje w oparciu o najnowsze technologie. Jej produkty mają wysoką jakość i powszechnie potwierdzoną skuteczność. W związku z planowym rozwojem firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista/ka ds. logistyki krajowej

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Zakres obowiązków na tym stanowisku będzie obejmował:

  • obsługę handlową i logistyczną klientów firmy
  • przyjmowanie i rejestrowanie zamówień sprzedaży zatwierdzonych przez handlowców
  • organizowanie transportu do klientów – kontakty ze spedytorami
  • awizację dostaw do klientów
  • fakturowanie sprzedaży
  • rozliczanie reklamacji
  • przygotowywanie raportów INTRASTAT

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego lub średniego
  • doświadczenia na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • znajomości systemu Comarch ERP XL
  • samodzielności i rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych
  • umiejętności pracy w zespole

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie z polskim kapitałem
  • kartę multisport, opiekę medyczną
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych – możliwość uzyskania dofinansowania na cele mieszkaniowe, zdrowotne, wakacyjne, kulturalne

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji prosimy o wysłanie swojej aplikacji:

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.) prowadzonych przez firmę Logart oraz na zamieszczenie moich danych osobowych w bazie danych firmy Logart. Potwierdzam, że zostałam/em poinformowana/y o prawie wglądu, zmiany oraz usunięcia moich danych osobowych.”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.