GERMAN-POLISH JOB CENTER Sp. j. numer agencji 7135 www.gpjc.eu
poszukuje dla swojego renomowanego Klienta w południowych Niemczech w okolicach Stuttgartu kandydatów na stanowisko:

Mechanik przemysłowy (od 19,50 EUR /godz brutto)

Miejsce pracy: ok. Stuttgartu

Region: Cała Polska

Numer ref.: 44/MECHPRZTP/DE/18

Zakres obowiązków:

- montaż, demontaż części maszyn
- naprawa wentyli hydraulicznych
- utrzymanie maszyn w ruchu, usuwanie zakłóceń w pracy maszyn
- dokonywanie drobnych napraw i reperacji

- wykonywanie drobnych prac ślusarskich
- praca wg rysunku technicznego

Wymagania:

- znajomość języka niemieckiego przynajmniej na poziomie komunikatywnym (warunek konieczny)
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min 2-3 lata
- wykształcenie kierunkowe (związane z obróbką metalu)
- umiejętność czytania dokumentacji technicznej

oraz
- motywacja, zaangażowanie w pracy
- zdolności manualne i techniczne

Mile widziane / Preferowane
- posiadanie samochodu osobowego

- gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy:

- wynagrodzenie wg stawki 20,11 EUR/godz. brutto
- dieta 10 EUR/dziennie netto
- zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę
oraz
- zapewnione ubranie robocze i narzędzia
- umowę zgodnie z przepisami niemieckimi
- przewidywany długoterminowy okres zatrudnienia

W celu aplikacji prosimy o przesłanie dokumentów na adres:
lub kontakt z biurem w Łodzi 42 207 09 70

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.