Headhunters Agencja Pracy to polska firma świadcząca usługi w zakresie konsultingu personalnego na rynku krajowym i zagranicznym. Trzon działalności Oddziału w Katowicach to procesy rekrutacyjno - selekcyjne głównie w oparciu o metodę direct oraz  executive search na stanowiska średniego i wyższego szczebla. Headhunters figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 10079.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy budowlanej działającej na całym świecie, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Asystent Projektanta

Region: śląskie

Zakres obowiązków:

  •  Opracowywanie projektów technologii związanej z konstrukcjami stalowymi

  •  Wykonywanie obliczeń statyczno-wytrzymałościowych

  •  Bezpośrednie doradztwo techniczne na budowach

  •  Bezpośredni kontakt z Klientem w sprawach związanych z opracowaniem poprawnej oferty technicznej

  •  Współpraca z działem handlowym i logistyki w zakresie przygotowywania ofert

Wymagania:

  •  Wykształcenie wyższe budowlane (preferowane kierunki konstrukcyjne)

  •  Doświadczenie na podobnym stanowisku

  •  Znajomość programu AutoCad i programów obliczeniowych (Robot)

  •  Komunikatywność, dokładność

  •  Płynna znajomość języka angielskiego

  • Gotowość do podróży służbowych

Nasz Klient oferuje:

  • Solidne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę w rozwijającym się  zespole

  • Możliwość podniesienia kwalifikacji zawodowych

  • Pracę w międzynarodowym środowisku

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail:

Tel. 609 690 973

W CV proszę zamieścić następującą treść:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych Headhunters Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Kmieca 27 w Szczecinie w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135).

Informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami