w aktówce

To ogłoszenie wygasło 242 dni temu

Quality Engineer

Miasto: Poznań

Region: wielkopolskie

Numer ref.: 1104819

Twoja następna firma

Dla naszego klienta, globalnego producenta opakowań giętkich z tworzyw sztucznych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Specjalisty/Inżyniera ds. jakości.

Miejsce pracy: Września

Twoje następne stanowisko

Do zadań osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku należeć będzie: analizowanie i rozwiązywanie problemów jakościowych dotyczących detali z tworzyw sztucznych (ocena i weryfikacja działań korygujących podejmowanych przez dostawców), nadzorowanie procesu zatwierdzania nowych dostawców oraz detali z tworzyw sztucznych, cykliczne audyty procesu u dostawców krajowych oraz zagranicznych, nadzorowanie procesu reklamacji do dostawców (przygotowywanie, rozpatrywanie i analizowanie raportów niezgodności), prowadzenie i udział w projektach jakościowych mających na celu doskonalenie i rozwój dostawców, codzienny kontakt z dostawcami krajowymi oraz zagranicznymi, koordynowanie projektów ulepszających/poprawiających jakość i produktywność. wynagrodzenia. 

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?

Od kandydatów oczekujemy wykształcenia wyższego bądź doświadczenia w jakości w przetwórstwie tworzyw sztucznych, wiedzy z zakresu wytwarzania oraz przetwórstwa tworzyw sztucznych oraz bardzo dobrej znajomości języka angielskiego, znajomości i doświadczenia w wykorzystywaniu narzędzi jakościowych (FMEA, PDCA, 8D). 

Co zyskujesz?

Nasz klient oferuje pracę w wielokulturowym, międzynarodowym środowisku dla globalnej marki oraz bardzo atrakcyjny poziom wynagrodzenia. 

Co powinieneś zrobić?

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Aplikuj teraz

Praca w mieście