Inżynier ds. form wtryskowych

Gliwice, śląskie, Polska
157 dni temu

Polska, Gliwice 28899/001 Permanent

Międzynarodowa firma produkcyjna, operująca na ponad 40 rynkach, będąca liderem w branży tworzyw sztucznych, dostarczająca wysokiej jakości rozwiązania swoim Klientom.

Podsumowanie / Job summary:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za odbiór i wdrażanie nowych form wtryskowych, a także rozwój i uruchamianie nowych projektów w obszarze tworzyw sztucznych tj. polietylen, poliwęglan.

Opis stanowiska / Job description:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Rozwój i uruchamianie nowych projektów
  • Technologiczne wsparcie bieżących procesów produkcyjnych
  • Nadzór nad modyfikacjami w projekcie
  • Opiniowanie nowych projektów pod kątem technicznym
  • Odpowiedzialność za odbiór i wdrażanie nowych form wtryskowych
  • Przygotowanie i nadzór nad dokumentacją techniczną
  • Kontakt z narzędziowniami

Kogo szukamy / Profile description:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Znajomość budowy i konstrukcji form wtryskowych
  • Znajomość procesu wtrysku, umiejętność czytania dokumentacji technicznej i technologicznej
  • Biegła znajomość programów do modelowania
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym codzienną współpracę z zagranicznym oddziałem R&D firmy
  • Praktyczna wiedza z zakresu dostępnych metod obróbki stali
  • Komunikatywność, umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów

Oferujemy / We offer:

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie będącej liderem rynku w swojej branży
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
  • Możliwość zdobycia wiedzy specjalistycznej od osób pracujących w zagranicznym dziale R&D
  • Możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia w obszarze całego spektrum tworzyw sztucznych

About Michael Page

Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world's top employers.

Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we've been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

Find out more about Michael Page