Programista PHP & MySQL

Kraków, małopolskie, Polska
31 dni temu

To ogłoszenie wygasło

TeamQuest Sp. z o.o.
TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego w szczególności w rekrutacji specjalistów IT.
TeamQuest Sp. z o.o. - Znajdź z nami pracę!

Dla naszego Klienta, lidera branży e-commerce, jednego z największych sklepów internetowych w Polsce, którego stronę miesięcznie odwiedza 11 milionów użytkowników, oferującego ponad 150 tysięcy produktów, notującego stałe wzrosty zarówno pod względem obrotów jak i wielkości zespołu IT poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków
Nr referencyjny: GL201804/18040065

Deco

Obowiązki:
  • rozwój oprogramowania nowoczesnej platformy e-commerce,
  • projektowanie i wdrażanie nowych rozwiązań,
  • naprawa zgłoszonych błędów.
Wymagania:
  • minimum pół roku doświadczenia w obiektowym programowaniu w PHP,
  • znajomość bazy danych MySQL,
  • zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej.
  • Podstawowa znajomość systemu Linux

Mile widziane:

  • doświadczenie w branży e-commerce.
Oferujemy:
  • elastyczne formy współpracy - umowa o pracę bądź B2B,
  • stabilność zatrudnienia,
  • pracę pełną wyzwań w młodym, dynamicznym zespole,
  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • bogaty pakiet socjalny.