Inżynier Aplikacji Algorytmicznych

Częstochowa, śląskie, Polska
182 dni temu

Dołącz do ZF – jednego z czołowych dostawców branży Automotive na świecie.

Miejsce pracy: Częstochowa

Region: śląskie

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie pełnego cyklu procesu kalibracji;
  • Rozwój i projektowanie algorytmów wykrywania zderzeń samochodowych z użycia Matlaba, Simulink’a i / lub Stateflow;
  • Symulacja algorytmów wykrywania zderzeń i generacja kalibracji pod konkretne platformy samochodowe z użyciem danych dostarczonych przez klienta (z użyciem wewnętrznych firmowych narzędzi software’owych),
  • Przeprowadzanie analiz, weryfikacji i walidacji algorytmów i/lub kalibracji przy wykorzystaniu testów HIL (Hardware-In- the-Loop),
  • Prezentacje, dyskusje i negocjacje z klientami wydajności i wyników algorytmów i kalibracji,
  • Praca może się wiązać z wyjazdami zagranicznymi (lokalizacje w Europie i poza).

Oferujemy:

  • Wsparcie przy relokacji (dodatek relokacyjny);
  • Kontakt z najnowszymi technologiami branży Automotive;
  • Stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne warunki pracy;
  • Możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji w międzynarodowym środowisku;
  • Doskonałą atmosferę i środowisko pracy;
  • Prywatną opiekę medyczną, kartę sportową MY BENEFIT;
  • Elastyczne godziny rozpoczynania pracy.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: elektronika, automatyka, elektrotechnika, inżynieria mechaniczna, fizyka lub pokrewne;
  • Mile widziane: wiedza z zakresu dynamiki systemów, automatyki,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość Matlaba i/lub Simulinka oraz MS Office (Excel, Word, Powerpoint),
  • Mile widziana znajomość języka C / C++ lub innego języka programowania.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.