Marketing Specialist - Customer Experience

Warszawa, mazowieckie, Polska
33 dni temu

ZnanyLekarz, czyli...?

Największy serwis internetowy ułatwiający pacjentom wymianę opinii o lekarzach oraz umówienie się na wizytę on-line NA ŚWIECIE. Nieprawdopodobne? A jednak! Przez ponad 5 lat istnienia, z serwisu z opiniami, ZnanyLekarz przekształcił się w największy na świecie marketplace medyczny i software dla lekarzy.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Marketing Specialist, która swoimi pomysłami i zaangażowaniem wesprze dział Customer Experience.

Czy to właśnie Ty jesteś w stanie, razem z nami polepszać relację między lekarzami i pacjentami na całym świecie? Wierzysz, że poprzez większe zaangażowanie lekarzy w nowoczesną technologię możemy zrobić dużo dobrego? Potrafisz wykorzystać dane, by udowodnić lekarzom, że warto otworzyć się na nowe rozwiązania?

Jeśli odpowiedź na powyższe pytania brzmi TAK, a Ty odnajdziesz się w mega pozytywnej atmosferze pracy (o takiej, jak tu: FB, IG lub YouTubie) - dołącz do nas!

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

ZnanyLekarz czyli?

Obowiązki

Będziesz odpowiedzialny za

Jaki będzie cel Twojej pracy?

  • Posługując się danymi, znaleźć odpowiedź na pytanie: “Dlaczego jedni lekarze są zaangażowani, a inni wręcz przeciwnie?” i powiedzieć jak sprawić, by więcej było tych pierwszych ;)
  • Analizować procesy skierowane do naszych klientów i wyłowić miejsca, które można zdecydowanie podkręcić.
  • Zwiększać konwersję z wybranych ficzerów Docplannera (np. widgety), polepszać ich widoczność na stronach lekarzy.
  • Wspierać działy Customer Success z Polski, Włoch, Turcji, Hiszpanii, Brazylii i Meksyku w zakresie angażowania klientów, dawać im wskazówki oraz zbierać feedback :)
  • Inspirować lekarzy do nowoczesnych rozwiązań przez inspirujący content (np. maile, landing page, case study, infografiki)

Wymagania

Poszukujemy właśnie Ciebie jeśli...

  • posiadasz co najmniej rok doświadczenia w marketingu,
  • uważasz, że liczby mówią więcej, niż słowa i potrafisz z nich wyciągnąć odpowiedzi na nurtujące pytania,
  • masz w sobie żyłkę przedsiębiorcy, nie czekasz, a sprawdzasz i testujesz,
  • jesteś w stanie przedstawić swoje rekomendacje i wskazać co wymaga poprawy,
  • potrafisz tworzyć treści, które pozwolą Ci osiągnąć cel, konwertują i angażują czytelnika,
  • mówisz płynnie po angielsku (hiszpański będzie dodatkową zaletą, nie jest konieczny :)),

jest to oferta dla Ciebie! Nie przejmuj się jeśli nie spełniasz wszystkich wymagań, reszty nauczymy Cię u nas :)

  • mile widziana będzie znajomość oprogramowania marketing automation (np. HubSpot, Marketo, Eloqua).

Oferujemy

Co proponujemy w zamian?

  • wygodną dla Ciebie formę zatrudnienia (umowa o pracę, zlecenie, B2B - Ty wybierasz),
  • opcje na udziały po 3 miesiącach pracy - staniesz się wspólnikiem!
  • bezpłatną naukę języka angielskiego,
  • możliwość rozwijania (wspólnie z Ewą) szybko rozwijającego się działu Customer Experience,
  • opiekę medyczną,
  • dostęp do najnowszych rozwiązań na rynku z zakresu marketingu (marketing automation, Hubspot),
  • wymianę doświadczeń z naszymi kolegami z Włoch, Turcji, Hiszpanii, Brazylii i Meksyku,
  • przestrzeń do testowania i realizacji własnych pomysłów,
  • kreatywne środowisko pracy w nowoczesnym biurze z hamakami i konsolą,
  • domową atmosferę - owocowe poniedziałki i środy, piwne piątki, śniadania firmowe,
  • możliwość współtworzenia jednego z najprężniej rozwijających się portali na świecie :)

Jeśli dobrnąłeś w czytaniu tutaj, to być może oznacza,
że chcesz swoją osobą wesprzeć nasz zespół, ekstra!
Nie pozostało nam nic innego jak zachęcić do kliknięcia w “Aplikuj”.

Do zobaczenia w procesie rekrutacyjnym!

Prosimy o dołączenie do aplikacji CV zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ZnanyLekarz sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Kolejowa 5/7, 01-217 Warszawa podanych przeze mnie danych osobowych, w tym mojego wizerunku, dla potrzeb procesu rekrutacji. Oświadczam, że zapoznałam/em się z informacjami o przetwarzaniu moich danych osobowych przez ZnanyLekarz sp. z o.o. w związku z procesem rekrutacji.”

Jednocześnie informujemy, że zgłoszenia bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane..

opis opis opis