GERMAN-POLISH JOB CENTER Sp. j. numer agencji 7135 www.gpjc.eu poszukuje dla swojego Klienta do zakładów na terenie południowych Niemiec (okolice Wuerzburga) kandydatów na stanowiska:

Pracownik magazynu

Miejsce pracy: ok. Wuerzburga

Region: Cała Polska

Numer ref.: 47/WARTP/DE/18

Zakres obowiązków:

- załadunek i rozładunek samochodów ciężarowych

- pakowanie i kompletowanie produktów

- prace pomocnicze przy produkcji rolet

- kontrola jakości według wytycznych obowiązujących w firmie

Wymagania:

- znajomość j. niemieckiego w stopniu umożliwiającym porozumiewanie się

- wytrzymałość i dobra kondycja fizyczna

- gotowość do pracy zmianowej

- zdolności manualne

- dobry stan zdrowia

Oferujemy:

- stawkę godzinową wzrastającą od 11,08 EUR brutto do 13,47 EUR

- pracę w systemie zmianowym

- zakwaterowanie zorganizowane i częściowo opłacone przez pracodawcę

- umowę o pracę zgodnie z przepisami niemieckimi

W celu aplikacji prosimy o przesłanie dokumentów na adres magazyn@gpjc.eu

lub kontakt z biurem w Łodzi 42 207 09 70

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.