w aktówce

To ogłoszenie wygasło 231 dni temu

Deutsche Bank
www.deutschebank.pl

Rozwiń skrzydła

Odkryj nowe możliwości
i myśl innowacyjnie pracując w Deutsche Bank

Gdy rozwiązujesz problemy, nie szukasz dróg na skróty. Chcesz rozumieć wszystkie procesy zachodzące w zmieniającym się świecie. Tak jak Ty, chcemy reagować na zmiany w dziedzinie finansów i tworzyć najlepsze rozwiązania dla naszych Klientów. Dlatego  cieszymy się, że możemy Cię poznać. Jeżeli masz otwarty umysł doskonale odnajdziesz się w naszym środowisku.

Menedżer Zespołu Sprzedaży

Miejsce pracy: Poznań

Deutsche Bank Polska S.A. jest członkiem Grupy Deutsche Bank, jednej z największych instytucji finansowych na świecie. Bank doradza Klientom indywidualnym, małym i średnim przedsiębiorstwom, a także korporacjom oraz instytucjom finansowym oraz sektorowi publicznemu w zakresie innowacyjnych rozwiązań finansowych odpowiadających najwyższym, światowym standardom. Przynależność do globalnej  Grupy Deutsche Bank, szerokie doświadczenie, siła finansowa oraz innowacyjne rozwiązania stanowią o unikalności produktów i usług oferowanych przez Deutsche Bank Polska.

Oferujemy:

 • Elastyczną formę zatrudnienia na umowie agencyjnej
 • Atrakcyjny system wynagradzania
 • Dynamiczną, ciekawą, pełną wyzwań pracę w renomowanej instytucji finansowej
 • Możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia nowych doświadczeń i podnoszenia kwalifikacji zawodowych – chcemy, byś mógł w pełni realizować swoje cele
 • Atrakcyjny pakiet szkoleń
 • Niezbędne narzędzia pracy – w trosce o Twój komfort oferujemy Ci możliwość korzystania z laptopa i telefonu
 • Konkursy motywacyjne z atrakcyjnymi nagrodami
 • Uczestnictwo w pakiecie sportowym w jednej z wiodących firm – byś mógł zrelaksować się po ciężkim dniu pełnym wyzwań
 • Możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej

Jesteś urodzonym przywódcą?

Cechują Cię samodzielność, silna motywacja, komunikatywność i dążenie do wyznaczonego celu?
Jesteś człowiekiem pełnym entuzjazmu i potrafisz zarazić nim zespół, cenisz bezpośredni kontakt z ludźmi, a wyzwania są dla Ciebie motywacją?

Jeśli tak – szukamy właśnie Ciebie!

Stawiamy na rozwój, dlatego do obowiązków Kierownika należeć będą:

 • Rekrutacja wykwalifikowanych Doradców Finansowych, szkolenia oraz wdrożenie ich do pracy
 • Zarządzanie zespołem Doradców Finansowych w celu zapewnienia odpowiedniej realizacji celów biznesowych
 • Przeprowadzanie cyklicznych spotkań mających na celu omówienie wyników, podejmowanie działań skutkujących osiąganiem wyznaczonych celów oraz rozwiązywanie zaistniałych problemów
 • Rozwijanie współpracy z niezależnymi, lokalnymi pośrednikami
 • Uczestnictwo w spotkaniach z Klientami
 • Dbamy o jakość – jako Kierownik zespołu będziesz pilnować przestrzegania przez Doradców Finansowych procedur i regulacji Banku
 • Wierzymy, że do osiągnięcia celu niezbędna jest motywacja, dlatego jako Kierownik Zespołu będziesz odpowiedzialny za wsparcie zespołu Doradców Finansowych poprzez coaching, określanie celów i ustalanie planów rozwoju
 • Jesteśmy nowoczesnym Bankiem, otwartym na pomysły i sugestie, dlatego również od Ciebie oczekujemy propozycji i wykonywania innych czynności zwiększających jakość i efektywność pracy zespołu Doradców Finansowych, mających na celu zapewnienie należytej i terminowej obsługi Klientów

A czego oczekujemy?

 • Doświadczenia w zarządzaniu zespołem sprzedażowym
 • Doświadczenia w rekrutacji, wdrażaniu i coachingu
 • Doświadczenia w sprzedaży kredytów hipotecznych, gotówkowych oraz produktów ubezpieczeniowo-inwestycyjnych
 • Wiedzy z zakresu technik sprzedaży
 • Wykształcenia wyższego (preferowane kierunki związane z bankowością, ekonomią, finansami)
 • Prawa jazdy kat. B
Pozwól zadbać nam o Twoją karierę!
Zajmujemy się tym od wielu lat!

CV i list motywacyjny wraz z numerem referencyjnym i preferowanym miejscem pracy prosimy nadsyłać klikając na przycisk Aplikuj Teraz.

Administratorem danych jest Sales Group sp. z o. o. z siedzibą ul. Powązkowska 15 w Warszawie , zgodnie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. („RODO”). Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych obsluga@zespolwsparcia.pl, tel.: 22 562 31 41. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji obecnego procesu rekrutacji, na podstawie Pani/Pana dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Posiada Pani/Pan prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych w procesie rekrutacji, nie dłużej jednak niż do zakończenia rekrutacji, w której Pani/Pan bierze udział. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne w celu przeprowadzenia rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do przekazanych danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podmiotem przetwarzającym w imieniu Administratora niniejsze dane osobowe w rozumieniu RODO jest Deutsche Bank Polska S.A. z siedzibą ul. Lecha Kaczyńskiego 26 w Warszawie.

Prosimy o umieszczenia w CV poniższych klauzul.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Sales Group sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Zostałem poinformowany, że zgoda może zostać przeze mnie w dowolnym momencie wycofana, ale wycofanie nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem”.

Może Pani/Pan dodatkowo wyrazić dobrowolną zgodę na wykorzystanie Pani/Pana danych w kolejnych rekrutacjach, będą one przechowywane i wykorzystywane nie dłużej niż 1 rok od momentu wyrażenia zgody. Jeżeli wyraża Pani/Pan zgodę na wykorzystanie swoich danych w kolejnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych poniższej zgody:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Sales Group sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Zostałem poinformowany, że zgoda może zostać przeze mnie w dowolnym momencie wycofana, ale wycofanie nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem”.

Praca w mieście