Concept Plus Sp. z o.o.

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:

Pracownik produkcji

Miasto: Niemcy, Haren lub Wietze

Zakres obowiązków:

  • Pakowanie i przepakowywanie produktów drobiarskich
  • Kontrola jakości
  • Prace fizyczne przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych

Wymagania:

  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego mile widziana, ale niewymagana
  • Mile widziany własny samochód
  • Wytrzymałość fizyczna
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie 9,49€ (po 9 miesiącach 9,69€) - zarobki według taryfy płac iGZ oraz dodatki i premie
  • Umowę o pracę na warunkach niemieckich
  • Komfortowe warunki mieszkaniowe
  • Tanie obiady na stołówce zakładowej
  • Bezpłatną odzież roboczą
  • Wsparcie polskiego koordynatora
  • Po 15 miesiącach możliwość zostania przejętym przez zakład i wzrost stawki

Prosimy o składanie aplikacji za pomocą przycisku "Aplikuj"

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.