Agencja Personalna PGB Human Resources dla swojego Klienta, producenta z branży meblowej, poszukuje kandydata na stanowisko:

Inżynier ds Lean Manufacturing

Region: pomorskie

Numer ref.: IL_0418_POM_BUD

Obowiązki:

-stosowanie ustalonych procedur
-praca wg ustalonego grafiku z podziałem odpowiedzialności
-rejestr zmian dokumentacji
-monitoring postępu produkcyjnego
-odbiór materiałów na Magazynie Materiałów
-analiza i przegląd reklamacji

 Wymagania:

-praktyczna znajomość narzędzi Lean Manufacturing
-2 letnie doświadczenie w dziale kontroli jakości
-znajomość obsługi komputera
-język angielski (komunikatywny)

Oferujemy:

-wynagrodzenie (podstawa+premia)
-urządzenia służbowe: laptop, komórka
-szkolenia
-imprezy integracyjne

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.