w aktówce

To ogłoszenie wygasło 259 dni temu

Kierownik Kontraktu

Miasto: Poznań

Region: wielkopolskie

Numer ref.: 1105079

Twoja następna firma
Dla naszego Klienta, firmy z branży wykonawstwa, w związku z rozwojem zespołu, poszukujemy obecnie doświadczonego Kierownika Kontraktu, który podejmie się kompleksowej realizacji jednego z pozyskanych przez firmę kontraktów. 

Twoje następne stanowisko
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiadać za całościowe zarządzanie powierzonym kontraktem - obiektem użyteczności publicznej. Do głównych obowiązków Kierownika Kontraktu należeć będą negocjacje warunków z kluczowymi podwykonawcami i dostawcami, przygotowanie do realizacji pozyskanego projektu a następnie zarządzanie kontraktem na etapie realizacji. Kierownik Kontraktu odpowiadać będzie również za terminową realizację oraz wynik finansowy prowadzonej inwestycji.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Osoba, która pomyślnie przejdzie proces rekrutacji będzie absolwentem uczelni wyższej na kierunku budownictwo oraz posiadać będzie uprawnienia wykonawcze. Poszukujemy osób z min. 2 letnim doświadczeniem na podobnym stanowisku, wymagane jest doświadczenie w poprowadzeniu minimum jednego kontraktu w funkcji Kierownika Kontraktu / Kierownika Projektu na projekcie użyteczności publicznej o wartości min 20 mln PLN. Bardzo ważne na tym stanowisku będzie umiejętność zarządzania zespołem, dobra organizacja pracy oraz rozwinięte umiejętności komunikacyjne. Znajomość języka angielskiego nie jest wymagana. 

Co zyskujesz?
Firma oferuje możliwość pracy na projekcie czasowym 12-16 miesięcy i atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt managerski (b2b).

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Aplikuj teraz

Praca w mieście